Oljemålning
2012-11-21
158745
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTÄR, signerad German Maximov 1938, landskap med sjö, olja på duk, 50x100 cm