Sockerskål på fot i silver 1800-tal
2012-11-20
158673
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SOCKERSKÅL på fot, silver, stämplad 1821, höjd 26 cm, vikt ca 636 g