Antonio Cortes oljemålning
2012-11-22
158626
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
CORTES, Antonio Cordero(1827-1908): Vilande kor, signerad A Cortes, olja på duk, uppfordrad, 75x96 cm