Orientmatta Bachtiari
2012-11-19
158475
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 8 000 SEK |
ORIENTMATTA, Bachtiari (Eskandari), galleri, semiantik, ca 400x104 cm
Slitage, lagningar