Orientmatta Karabagh
2012-11-19
158472
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 8 000 SEK |
ORIENTMATTA, Karabagh, antik, molnbandmotiv, ca 212x154 cm
Slitage, lagningar