Chuval turkmensk Tekke
2012-11-19
158468
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
CHUVAL, front till, turkmensk, Tekke, antik, ca 149x89 cm
Slitage, lagningar