Orientmatta Hamadan Kellei
2012-11-19
158458
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 8 000 SEK |
ORIENTMATTA, Hamadan, Kellei, semiantik, ca 480x170 cm
Slitage, lagningar