Orientmatta Shirvan Kelim
2012-11-19
158456
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ORIENTMATTA, Kelim, Shirvan, antik, ca 230x144 cm
Skador, lagningar, hål