Orientmatta Kelim Kaukasus
2012-11-19
158452
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ORIENTMATTA, Kelim, Kaukasus, antik, ca 306x140
Slitage, skador, fläckar, hål