Orientmatta Shirvan
2012-11-19
158451
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 8 000 SEK |
ORIENTMATTA, Shirvan, antik, ca 177x120 cm
Slitage, lagningar, skadade kortsidor