Orientmatta anatolisk bönematta
2012-11-19
158442
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ORIENTMATTA, anatolisk bönematta, semiantik, ca 140x95 cm
Slitage, skadade kortsidor, lagningar