Cecilia Haupt färgserigrafi
2012-11-21
158325
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HAUPT, Cecilia (född 1972): Längtans landskap, signerad Cecilia Haupt, numrerad 25/75, färgserigrafi, 34x56,5 cm