Oidentifierad konstnär Ryssland oljemålning
2012-11-18
158273
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Ryssland (1900-tal): Pojke, olja på papp-pannå, 27x22 cm