Oidentifierad konstnär olja
2012-11-18
158237
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Blommande azalea, signerad M.N-P, olja på duk, 24x30 cm