Sängbord
2012-11-20
158236
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SÄNGBORD, 1800-talets första hälft, valnöt, hjultrissor, utvikbar lässkiva, höjd 80, 77x34 cm
Repor, sprickor