Fällbord
2012-11-20
158226
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FÄLLBORD, 1800-talets slut, svart med kinesiserande lackdekor, höjd 60, diameter 75 cm
Lackskador, sprickor