Toyokuni III träsnitt
2012-11-18
158220
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 200 SEK |
TOYOKUNI III/Kunisada (1786-1864): diptyk, Skådespelare, signerad Kunisada ga, träsnitt, 35x47 cm
Uppfodrad på papper, slitage