Hiroshige II och Hiroshige III
2012-11-17
158200
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HIROSHIGE II Utagawa/Shigenobu (1829-1869): "Ohan", signerad Shigenobu ga, 33x22,5 cm, HIROSHIGE III Utagawa (1842-1894): Tokyo Meishou zue, signerad Hiroshige, 32x22 cm
Ohan med tunna fläckar, fastsättare, hål, veck, slitage, Tokyo med slitage