Uno Vallman oljemålning
2012-11-19
158195
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VALLMAN, Uno (1913-2004): "Dalgång Italien", signerad och daterad Uno Vallman 1954, olja på duk, 27x35 cm