Carl Wilhelmsson etsning
2012-11-19
158156
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
WILHELMSON, Carl (1866-1928): Skutor i hamn, signerad C. Wilhelmson, daterad i plåten 1918, 4/23, etsning, 29x25,5 cm