Carl Wilhelmson etsning
2012-11-19
158155
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
WILHELMSON, Carl (1866-1928): Varvsmotiv, signerad C. Wilhelmson, etsning, 4/25, 23,5x16 cm