Madeleine Pyk färglitografi
2012-11-19
158091
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934) (2): "Vännerna i Nice" resp "Stockholm", signerade och numrerade, färglitografier, bladstorlek 65x49,5 resp 52,5x57 cm