Bengt Lindström färglitografi
2012-11-19
158069
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Figurkomposition, signerad, 25/150, färglitografi, 74x55 cm