Golvvas Kina
2012-11-17
158068
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GOLVVAS, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, med hänklar, höjd 57 cm
Mynning med kantnagg