Yves Poyet akvarell
2012-11-19
158060
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
POYET, Yves (Frankrike f. 1942): "Le Réféction", signerad 1987, akvarell, 54x64 cm, Förlaga till affisch utg. av Scandecor International 1987