Bengt Åberg olja

Bengt Åberg olja
Bengt Åberg olja
Bengt Åberg olja
Bengt Åberg olja

Klubbat för:

3 200 SEK

3 000 SEK

ÅBERG, Bengt (född 1941): Fjällbjörk, signerad Bengt Åberg, olja på duk, 46x38 cm

158056

2012-11-19