Holländsk skola olja
2012-11-16
158022
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
HOLLÄNDSK SKOLA, 1900-tal: Stadsbrand, olja på duk, 17x22 cm