Per-Hilding oljemålning
2012-11-19
158018
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PERJONS, Per-Hilding, (1911-98): Stilleben, signerad Perjons -63, olja på duk, 45x53 cm