Skål Kina
2012-11-16
157998
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKÅL, porslin, Kina, famille rose, 1700-tal, höjd 11, diameter 28 cm
Nagg och spricka