Roj Friberg litografi
2012-11-17
157990
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
FRIBERG, Roj, (född 1934): Komposition, monogramsignerad RF 74, 171/200, litografi, 45x45 cm