Gunnar Johnsson olja
2012-11-17
157971
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOHNSSON, Gunnar (1917-2007): Komposition, signerad, G. Johnsson, olja på duk, 65x95 cm