Oljemålning Maria Magdalena
2012-11-28
157895
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal: Den botfärdiga Magdalena, olja på duk, 76x69 cm
Dubblerad