Madeleine Pyk färglitografi
2012-11-16
157775
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): Figurkomposition signerad Madeleine Pyk, 151/200, färglitografi, 56x55 cm
Smärre fuktfläck