Ring i guld och silver emalj och rosenstenar
2012-11-17
157684
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
RING, guld och silver, blå emaljdekor med blomsterkorg och rosenstenar, England 1800-talets första del, ringstorlek ca 16,5 mm
Ena sidan på ringskena med lagning