Secilia Haupt färgserigrafi
2012-11-15
157649
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HAUPT, Cecilia (född 1972): "Längtans landskap", signerad och numrerad Cecilia Haupt 14/150, färgserigrafi, 26x33 cm