Bengt Wallberg färgserigrafi
2012-11-15
157641
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
WALLBERG, Bengt (1931-2004): "Cirkus", signerad och daterad Wallberg -03, 91/190, färgserigrafi, 22,5x20 cm