Oidentifierad konstnär oljemålning
2012-11-19
157614
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Vintermotiv, olja på pannå, 35x45 cm