Oljemålning porträtt
2012-11-15
157610
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1700-tal, porträtt av Eric Af Wetterstedt, olja på duk, 77x60 cm
PROVENIENS: Heby Säteri