Valfrid Nelson oljemålning
2012-11-15
157597
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
NELSON, Valfrid (1849-1930): Hamnvy, signerad, olja på duk, 42x60 cm
Krackelerad