Olle Hanspers kopparstick
2012-11-14
157466
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HANSPERS, Olle (född 1923): (4) Stadsbilder och landskapsmotiv, signerad och numrerade, kopparstick,varierande format