Ljusstakar tenn
2012-11-15
157445
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, sengustavianska, tenn, Isarael, Bhurman, Stockholm 1815, höjd med ljusmanschetter 19 cm
Skador och lagningar