Bordslampa empirestil
2012-11-14
157441
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
BORDSLAMPA, empirestil, 1800-tal, förgylld och patinerad brons, total höjd inklusive skärm 59 cm