Ljusstakar empirestil
2012-11-14
157440
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, empirestil, 1800-tal, förgylld brons, höjd 26 cm