Luktdosa i silver 1800-tal
2012-11-16
157402
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LUKTDOSA, förgyllt silver, sannolikt Danmark, girland- och medaljongdekor, 1800-tal, botten öppningsbar, höjd 7,5 cm