Svenskt silversmide
2012-11-14
157394
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SVENSKT SILVERSMIDE, 1520-1850, Hernmarck, 1963, stämpeldelen (Guld- och silverstämplar)
Slitage, nött rygg