Broscher 1800-tal
2012-11-16
157386
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BROSCHER, 4 st., gulmetall och den med kaméer i delvis 14 k guld, 1800-tal
Skador, delvis omarbetat