Stig Borglind etsning
2012-11-14
157347
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
BORGLIND, Stig (1892-1965): Hamnen i Veere, signerad, etsning, 22x21 cm
gulnad