Gerell oljemålning
2012-11-18
157329
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
GERELL, Greta (1898-1982): Gumma med käpp, signerad Gerell, olja på pannå, 60x49 cm,
PROVENIENS: Pianisten Jan Eyron