Gerell blandteknik
2012-11-18
157306
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GERELL, Greta (1898-1982): Sittande flicka med röd hatt, signerad Gerell, blandteknik, 20x15 cm,
PROVENIENS: Pianisten Jan Eyron