Baljfåtölj gustaviansk
2012-11-15
157284
| Klubbat belopp | 9 200 SEK |
| Utropspris | 12 000 SEK |
BALJFÅTÖLJ, gustaviansk , brännstämplad NB
PROVENIENS: Heby Säteri, Södermanland